Верес

Верес

Група компаній «Верес» – це вертикально інтегрований бізнес у сфері FMCG, що спеціалізується на виробництві харчових продуктів, зокрема консервованої продукції та соусів.

Група об’єднує 2 переробні та 2 сільськогосподарські підприємства, логістичний центр зі зберігання продукції й торговий дім із центральним офісом у Києві. Також до її складу входить найбільше в Україні господарство з вирощування печериць. На потужностях групи щорічно переробляється до 25 тис. тонн плодоовочевої продукції. Упродовж року, включно з постійними та сезонними працівниками, компанія працевлаштовує приблизно 2,4 тис. осіб.

Продукція під ТМ «Верес» постачається до більш ніж 35 країн світу. Частка групи на внутрішньому ринку консервованої плодоовочевої продукції України 30%. Група входить до ТОП-3 виробників консервованих овочів в Україні. 

Veres Holding Ltd. володіє українськими підприємствами бізнесу, а також Veres IP Ltd. (Кіпр) – компанією, яка керує ТМ та іншою інтелектуальною власністю бізнесу.

Група компаній побудована на принципах кластерного поділу бізнесу:
  • Вирощування грибів – VG Farming;
  • Вирощування овочів – VG Agro;
  • Консервні заводи з виробництва продукції – VG Production;
  • Торговий дім – VG Trade.

VG Farming

VG Farming створена для керування бізнесом із вирощування грибів. Компанія спеціалізується на вирощуванні свіжих печериць, а також на виробництві компосту та покривного матеріалу. Це унікальне підприємство з повним замкнутим циклом виробництва – починаючи від виготовлення компосту та закінчуючи вирощуванням культивованих грибів – печериць.

Комплекс оснащений обладнанням Christiaens Group, Alpi, Fancom, YORK та ін., використовує передові технології виробництва, має сертифіковану лабораторію, яка дає змогу постійно контролювати якість продукції на всіх етапах.

До комплексу, що розташований у с. Литвинець (Черкаська область) на території у 22 га, входять:
  • 14 тунелів пастеризації, кожен продуктивністю 70 тонн компосту фази II.
  • Цех із виробництва компосту продуктивністю 980 тонн на тиждень компосту фази II. Середньомісячні обсяги виробництва компосту сягають 4 тис. тонн, з яких приблизно 2,6 тис. тонн продають грибарям в усі регіони України та за кордон, а 1,4 тис. тонн використовують у власних камерах вирощування грибів.
  • 36 камер вирощування корисною площею 700 м3 кожна, що дає змогу вирощувати понад 300 тонн грибів на місяць. 40% вирощених грибів ідуть на переробку на Канівський консервний завод, а 60% реалізуються на свіжий ринок.
  • Цех із виробництва покривного матеріалу з потужністю 700–800 м3на місяць.

Упродовж року у виробництві грибів задіяно до 400 працівників.

VG Agro 

VG Agro керує сільськогосподарськими активами групи. Земельний банк агрокомплексу налічує 7000 га в найбільш родючих регіонах країни (Черкаська та Миколаївська обл.). У складі VG Agro 2 підприємства, що спеціалізуються на вирощуванні профільних (горошок, цукрова кукурудза, кабачок) і непрофільних культур (інші овочеві культури, соняшник, пшениця, кукурудза, жито, сорго). 

VG Production 

VG Production об’єднує потужності з виробництва плодово-овочевої консервації. До складу підприємства входять 2 виробничі заводи в Черкасах і Каневі, які розміщені безпосередньо поруч із господарствами з вирощування власної продукції. Лінійка продукції під ТМ «Верес» налічує понад 100 позицій у 15 продуктових категоріях.

Компанія також має у своєму розпорядженні логістичний центр, розташований поруч із Черкаським консервним заводом у с. Червона Слобода. Загальна площа підприємства – 70 тис. м3, при цьому місткість центру дає змогу зберігати 58 тис. тонн плодоовочевої продукції одночасно.

VG Trade

VG Trade є торговим домом ГК «Верес» і відповідає за побудову ефективної системи взаємодії з постачальниками та покупцями продукції групи. До штату компанії входять більш як 400 працівників, зайнятих у логістиці, збуті, маркетингу. ТД також є центром для оперативного керування всім бізнесом.