Агробізнес

Агробізнес

Сільськогосподарський бізнес є стратегічним і розглядається як перспективна точка зростання. Основний інвестиційний проект у цьому напрямку – агрохолдинг HarvEast, мажоритарним акціонером якого з часткою у 75% є група СКМ. Аграрний напрямок також представлено компаніями, які об`єднані під ТМ «Верес», що спеціалізується на вирощуванні й переробці плодоовочевої продукції.

Загальний земельний банк сільськогосподарських активів, у розвитку яких беруть участь підприємства Смарт-Холдингу, перевищує 100 тис. гектарів. У виробничих процесах цього напрямку задіяно понад 5 тис. осіб.

Стратегія Смарт-Холдингу в аграрному бізнесі спрямована на впровадження інноваційних технологій, розширення банку землі, розвиток персоналу та підвищення виробничої ефективності сільськогосподарських активів.
Спростування недостовірної інформації
25.05.2017

Смарт-Холдинг звертає увагу журналістів, партнерів та інших зацікавлених осіб, що в авторській програмі «Остання інстанція», яка транслювалася на телеканалі «ZIK» у понеділок, 22 травня о 20.30, була поширена інформація про Смарт-Холдинг і його бенефіціара, яка не відповідає дійсності.