Логістичний проект «Наваль»

Логистический проект «Наваль»

2016 року Смарт-Холдинг вирішив створити логістичний хаб у форматі індустріального парку з акцентом на вантажоперевалювання продукції аграрного сектору та металоконструкцій. Проект реалізується на не задіяних в основному виробництві територіях Миколаївської верфі Смарт Мерітайм Груп.

У межах проекту створено керівну компанію «Наваль Парк» і компанію-оператора «Наваль Логістик». Остання надає повний спектр послуг, пов’язаних із перевалюванням вантажів: обробка, навантаження, експедирування, ваговий і якісний контроль, надання спеціалізованих складських потужностей тощо. Такий формат дає змогу залучити малі та середні підприємства, а також забезпечує розвиток бізнесового середовища в регіоні. Компанія забезпечує резидентів індустріального парку постачанням таких ресурсів, як-от електроенергія, газ, водопостачання та водовідведення, надає послуги залізничних перевезень. 

У середньостроковій перспективі «Наваль» планує оновлення кранового господарства, модернізацію складських приміщень, а також реалізувати проект ремонтного черпання для досягнення паспортних глибин у найближчій акваторії. 

Стратегічна мета проекту — створення вагомого гравця на ринку перевалювання Півдня України з досягненням у середньостроковій перспективі вантажообігу до 4 млн тонн вантажів на рік.

Гендиректор "Смарт-Холдингу" Пертін: ми приступаємо до створення ІП на майданчику ЧСЗ
12.07.2016

РБК-Україна: Ми зустрілися з генеральним директором Смарт-Холдингу Олексієм Пертіним, щоб обговорити перспективи розвитку українського суднобудування, оскільки прогнози галузевих аналітиків пророкують затяжну глобальну кризу для всіх верфей. Зокрема, DanishShipFinance прогнозує, що найбільші світові верфі до 2017 року можуть залишитися без замовлень.