Нерухомість і девелопмент

Нерухомість і девелопмент

Девелоперський напрям Смарт-Холдингу представлено компанією Smart Urban Solutions.

Компанія реалізує проект реконструкції Троїцької площі, який об’єднує бізнес-центр класу А, фудхол, а також дворівневий підземний паркінг.

Проект реалізується у дві черги. Перша черга охоплює кілька етапів. Перший із них був реалізований 2012 року та приурочений до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року. Тоді було проведено благоустрій території Троїцької площі з заміною покриття та побудовано підземний паркінг на 360 машиномісць.

Другий етап передбачає розвиток підземного фудхолу загальною орендованою площею у 2 060 кв. м.

У межах другої черги проекту передбачено будівництво 21-поверхового бізнес-центру з комплексом інфраструктури.

Одним зі значущих проектів девелоперського напряму стала реконструкція готелю «Спорт» на Троїцькій площі. Готель «Спорт» було придбано 2012 року на відповідному державному приватизаційному конкурсі. 2013 року з компанією Radisson Hotel Group (раніше The Rezidor Hotel Group) було підписано Міжнародний договір на управління готелем. До осені 2017 року всі інвестиційні зобов’язання, передбачені умовами приватизації об’єкта, було успішно виконано. 26 вересня 2017 року  Смарт-Холдинг та Radisson Hotel Group (раніше The Rezidor Hotel Group) відкрили готель «Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska» для гостей.

У портфелі проєктів Smart Urban Solutions також є мережа торгових центрів мікрорайонного формату загальною орендованою площею приблизно 70 000 кв. м. 6 торгових центрів функціонують у 4 містах Центральної та Східної України, ними керує оператор East Solution Group.